Deltakerliste Norsk Ståldag 1. nov 2018


(Oppdatert 26. oktober)

Navn Foretak
1 Bjørn Sandaker AHO
2 Wenche Sandaker AHO
3 Thor Dahl Aibel AS
4 Frede Sørbøe AK mekaniske AS
5 Fabian Helge AK mekaniske AS
6 Rune Langero AK mekaniske AS
7 Martin Solheim Alsvåg Plater AS
8 Age Solheim Alsvåg Plater AS
9 Lise Bøystad  Alsvåg Plater AS
10 Reidar Gifstad ArcelorMittal Commercial Long Norway
11 Christian Schott area christian schott ab
12 Fredrik Svarverud Areco profiles AS
13 Kari Nissen Brodtkorb  Arktitekt
14 Eilif Brodtkorb  Arktitekt
15 Per Bekkedahl Asplan Viak AS
16 Johanne Hammervold Asplan Viak AS
17 Thomas G. Engen Astrup AS
18 Walther Hilsen Astrup AS
19 John Børge Halvorsen Astrup AS
20 Tomas Kairevicius B Group
21 Tomas Durgolcas B Group
22 David Zahle Bjarke Ingels Group
23 Ketil Andersen Byemark Stål AS
24 Anders Østmark Byemark Stål AS
25 Halvard Meisfjord Celsa Armeringsstål AS
26 Carles Rovira Celsa Nordic
27 Terje Gjøsæter Celsa Steel Service AS
28 Espen Marthinsen  Celsa Steelservice AS
29 Tom-Erik von Krogh-Martinsen CheckD
30 Carl Gulbranson Clemco Norge AS
31 Per Magne Pedersen Clemco Norge AS
32 Helge Jamne Clemco Norge AS
33 Thor Egil Einarsrud Contiga AS
34 Scott Campbell dakantus+ as
35 Florian Kosche DIFK
36 Morten Rotheim Djerving AS
37 Gunnar Solland DNV GL
38 Liv Solland DNV GL
39 Ingrid Nilsen-Nygaard Dr. Ing A.Aas-Jakobsen AS
40 Dag Ivar Ytreberg Dr. ing. A. Aas-Jakobsen AS
41 Anne Kristine Lunke Dr. ing. A. Aas-Jakobsen AS
42 Erik L. Grimsmo Dr. ing. A. Aas-Jakobsen AS
43 Liv Eltvik Dr. ing. A. Aas-Jakobsen AS
44 Håkon Andersen Dr.techn. Olav Olsen AS
45 Nils Henrik Haughovd Dr.techn. Olav Olsen AS
46 Eirik Berg E.A. Smith AS
47 Steve Reinertsen E.A. Smith AS
48 Arne Reinertsen E.A. Smith AS
49 Marcus Rodriguez EDRMedeso
50 Eivind Berg EDRMedeso
51 Bjørn Tollefsen EDRMedeso AS
52 Odd Thomas Bøhler Ejot Festesystem AS
53 Rune Torp EMV Construction
54 Christer Mård EMV Construction
55 Mark Jones FICEP
56 Ørjan Vikedal Halfen AS
57 Henning Evjeberg Halfen AS
58 Kari Due-Andresen Handelsbanken
59 Hans Erik Quist Hans Erik Quist
60 Irene Bøe Heggelund & Koxvold AS
61 Ottar Haugen Huth & Wien Engineering AS
62 Jan Semundseth IGS
63 Andreas Almås ILC-Construction as
64 Magne Westerheim ILC-Construction as
65 Reidar Lindberg Ipoa as
66 Marius Kurzok Ipoa as
67 Arild Wangsmo iTec AS
68 Ståle Ellingsen iTec AS
69 Børre Skodvin Jensen & Skodvin Arkitektkontor
70 Annum Akhtar Johs Holt AS
71 Roar Halvorsen roos Jotun AS
72 Mikkel Sanner Jotun AS
73 Kim Andersen Jotun AS
74 Jan Henrik Treidene Jotun AS
75 Kai Kristiansen Kingspan AS
76 Vidar Andersen Kingspan AS
77 Frode Aksnes Kingspan AS C/O Paroc Panel System
78 Aron Bjerketveit Kingspan AS C/O Paroc Panel System
79 Oddvar Yndesdal Kingspan C/O Paroc Panel System
80 Turid Verpe Kiwa Teknologisk Institutt as
81 Jens Gjerde.Jensen Kiwa Teknologisk Institutt as
82 Jone Dale Konecranes
83 Asle Johansen Konecranes
84 Carl O. Nordengen Konfransier
85 Nils E. Longnes Kontroll & NDT AS
86 Kjell Einar Sørum Kontroll & NDT AS
87 Gøril Angen Wasmuth Kontroll & NDT AS
88 Thomas Karlsen Kynningsrud Prefab AS
89 Michael Steen Kynningsrud Prefab AS
90 Didrik Fyrde Venge Lindab AS
91 Vidar Hammersland Lindab AS
92 Ulf Karlberg Lindab AS
93 Terje Tolleshaug Lindab AS
94 Torstein Lømo LMR arkitektur as
95 Nathalie Wathne LMR arkitektur as
96 Tuva Bø Lyng LMR arkitektur as
97 Brigitta Peto LMR arkitektur as
98 Maren Underhaug Pedersen LMR Arkitektur as
99 Jan Ragnar Folvik  Mal Proff Coatings 
100 Knut Røskeland Mal Proff Coatings 
101 Einar Braathu Materialassistanse E Braathu
102 Gro Braathu Materialassistanse E Braathu
103 Rune Syvertsen Metacon AS
104 Trond Aas Metacon AS
105 Henning Klausen Metacon AS
106 Jan Smith Metacon AS
107 Nicolas Neumann Multiconsult
108 Eivind Hofseth Multiconsult
109 Gijs van der Velden MX3D
110 Pål Rino Jensen Nils Løff as
111 Ole Flornes Norconsult
112 Randi Aasen Norconsult AS
113 Bjørn Aasen Norconsult AS
114 Henrik Nossen Norconsult AS
115 Truls Holm Høie Norconsult AS
116 Eirik Guriby Norconsult AS
117 Trygve Stenrud Nilsen Norconsult AS
118 Børre Lobekk Nordic Steel
119 Per Gunnar Rønning Nordic Steel
120 Morten Dahl Nordiske Medier
121 Tom H. Larsen Norsk Stål
122 Vegard Kartrud Fossli Norsk Stål
123 Peter Thyssen Norsk Stål AS
124 Ingvald.aase Norsk Stål AS
125 Erik Larsen Norsk Stål AS
126 Stig Grønvold Norsk Stål AS
127 Nina Falise Norsk Stål AS
128 Leif G. Hübert Norsk Stål AS
129 Kjetil Myhre Norsk Stålforbund
130 Lasse Kilvær Norsk Stålforbund
131 Elin Hansen Norsk Stålforbund
132 Pål Leversby Nortech as
133 Tormod Solberg Nortech as
134 Trond Midtsveen Nortech as
135 Ulf Erik Sjøli Outokumpu AS
136 Örjan Lewerentz Outokumpu AS
137 Morten Dahlberg P. Meidell
138 Asgeir Bakken P. Meidell
139 Ola Nybråten P. Meidell
140 Jon Lorentzen P.A. Bachke AS
141 Dirk Jan Potharst P.A. Bachke AS
142 Daniel Arian Myrdahl Pretec AS
143 Erik André Karlsen Pretec AS
144 Håvar Ådalen Pro-Consult AS
145 Alexander Tombre Pro-Consult AS
146 Kjetil Røed Quality Welding AS
147 Tore Ingvald Olsen Quality Welding AS
148 Christian Gamst Ramboll Norge
149 Espen Jakobsen Ramboll Norge
150 Anne Kristiansen Drømtorp Ramboll Norge
151 Bent Stene Rambøll Fredrikstad
152 Anja H. Strandskogen Reiulf Ramstad Arkitekter
153 Thomas Lekman RMIG AS
154 Kaj Stenvall Ruukki Construction, Building systems
155 Tom Stenlund Ruukki Construction, Building systems
156 Gerald Peer Salzgitter Mannesmann (Scandinavia AB)
157 Roland Tomicic Salzgitter Mannesmann (Scandinavia AB)
158 Björn Åstedt SBI - Stålbyggnadsinstitutet
159 Lars Hamrebjørk SBI - Stålbyggnadsinstitutet
160 Aleksejs Vorobjovs SIA Intersteel Latvia
161 Arta Veidmane - Strēle SIA Intersteel Latvia
162 Morten Feen Sias AS
163 Jon Olav Kvåle Skanska Stålfabrikken
164 Kåre Solberg Soltech as
165 Ana Henriques Spor Arkitekt AS
166 Flavio Carniel Spor Arkitekter AS
167 Magnus Johansson SSAB
168 Jonas Larsson SSAB
169 Jacob Stenström SSAB Special Steels
170 Hans Erik Pedersen SSAB Svensk Stål AS
171 Outi Elina Wiik SSAB Svensk Stål AS
172 Oskar Hauge SSAB Svensk Stål AS
173 Eivind Fossum SSAB Svensk Stål AS
174 Erik Haltbakk SSAB Svensk Stål AS
175 Rickard Dreimanis SSAB Svensk Stål AS
176 Nina-Beate Finstad SSAB Svensk Stål AS
177 Bente Hagen Taksdal SSAB Svensk Stål AS
178 Dag Burgos Standard Norge
179 Dag Hamre Standard Norge
180 Pål Engebretsen Statens vegvesen
181 Johannes Veie Statens Vegvesen
182 Øivind L . Søvik Statens vegvesen Region vest
183 Trond Arne Stensby Statens vegvesen Region øst
184 Yngve Olav Aartun Statens vegvesen Region øst
185 Gunnar Gundersen Statens vegvesen Vegdirektoratet
186 Bente Pihl Statens vegvesen, Region vest
187 Tove Aspeng Stene Stål Produkter AS
188 Lars Fløtaker Stene Stål Produkter AS
189 Knut Klev Stene Stål Produkter AS
190 Stig Einar Rislå  Stig Einar Rislå 
191 Erik Neby Stål Øst AS
192 Erik Forsgren Stålbyggnadsinstitutet
193 Peter Salomon Stålbyggnadsinstitutet
194 Oddbjørn Nikolaisen Tata Steel AS
195 Kathrine Luraas Bjørtuft Tata Steel AS
196 Thomas Bech TB Maskin AS
197 John Idar Oseberg TB Maskin AS
198 Idar Vartdal TIBNOR AS
199 Anne Mone Hansen TIBNOR AS
200 Espen Myrbakken TIBNOR AS
201 Erik Tønnesen TIBNOR AS
202 Stein Myklebostad TIBNOR AS
203 Rune Evensen TIBNOR AS
204 Brian Wilson Tikkurila Norge AS
205 Kjetil Stenehjem Tikkurila Norge AS
206 Mats Nordin Tikkurila Norge AS
207 Jonn Gunnar Bjørkedal Ulstein Verft AS
208 Martin Mulstad Valbruna Nordic
209 Erlend Bentzen Zenark

Program KLIKK HER